Plener w wodzie (trash the dress) – Monika i Marcin

Powiązane terminy :

Trash the dress – to rodzaj stylu fotografii (zwykle odnoszący się do zdjęć plenerowych) w którym elegancki strój Pary Młodych kontrastuje z otoczeniem do którego kompletnie nie pasuje. Często podczas takiej sesji ubrania (szczególnie suknia ślubna) zostają bezpowrotnie zniszczone. Fotografie takie zwykle są wykonywane w stylu zdjęć mody, lub też glamour.

Najczęściej wybierane lokacje plenerowe na sesje tego rodzaju to plaże, jeziora, czasem także obiekty przemysłowe, lub inne ekstremalne miejsca. Niektóre źródła podają, że ten trend w fotografii ślubnej zapoczątkował w 2001r fotograf z Las Vegas – John Michael Cooper.

Poniżej zdjęcia z ekstremalnego pleneru w wodzie. Mimo niskiej temperatury, Państwo Młodzi – Monika i Marcin odważnie zanurzyli się w lodowatej wodzie. Zachodzące słońce malowało scenę feerią niesamowitych barw.

Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress

Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dress Plener w wodzie, trash the dressPlener w wodzie, trash the dress